Results of FA Cup

FA Cup   FA Cup
06/12 19:45 Boreham Wood   - -  St Albans City
05/12 17:15 Salford City   - -  Chesterfield
05/12 16:00 Kidderminster Harriers   - -  Halifax Town
05/12 12:30 Colchester United   - -  Wigan Athletic
05/12 12:15 Rochdale   - -  Plymouth Argyle
17:30 Yeovil Town   0 0  Stevenage
15:00 Burton Albion   1 2  Port Vale
15:00 Leyton Orient   4 0  Tranmere Rovers
15:00 Doncaster Rovers   2 3  Mansfield Town
15:00 Walsall   1 2  Swindon Town
15:00 Carlisle United   1 2  Shrewsbury Town
15:00 Portsmouth   1 2  Harrogate Town
15:00 Bristol Rovers   2 1  Sutton United
15:00 Lincoln City   0 1  Hartlepool United
15:00 AFC Wimbledon   4 3  Cheltenham Town
15:00 Cambridge United   2 1  Exeter City
15:00 Ipswich Town   0 0  Barrow
12:45 Buxton   0 1  Morecambe
03/12 19:45 Gateshead   0 2  Charlton Athletic
03/12 19:45 Rotherham United   1 0  Stockport County
30/11 19:45 Exeter City   2 1  Bradford City
17/11 19:45 Stockport County   5 3  Bolton Wanderers
16/11 19:45 Cheltenham Town   1 0  Gillingham
16/11 19:45 Solihull Moors   1 2  Wigan Athletic
16/11 19:45 Oldham Athletic   1 2  Ipswich Town
16/11 19:45 Cambridge United   3 1  Northampton Town
16/11 19:45 Stevenage   2 1  Milton Keynes Dons
16/11 19:45 Wycombe Wanderers   0 1  Hartlepool United
16/11 19:45 Altrincham   2 3  Gateshead
16/11 19:45 Plymouth Argyle   3 0  Sheffield Wednesday
16/11 19:45 Notts County   1 2  Rochdale
16/11 19:00 Bristol Rovers   4 3  Oxford United
08/11 19:45 Dagenham & Redbridge   0 1  Salford City
07/11 17:15 St Albans City   3 2  Forest Green Rovers
07/11 15:00 Bolton Wanderers   2 2  Stockport County
07/11 15:00 Stratford Town   1 5  Shrewsbury Town
07/11 15:00 Rochdale   1 1  Notts County
07/11 13:00 Oxford United   2 2  Bristol Rovers
07/11 12:15 Sheffield Wednesday   0 0  Plymouth Argyle
06/11 17:15 Banbury United   0 4  Barrow
06/11 15:00 Bradford City   1 1  Exeter City
06/11 15:00 Sunderland   0 1  Mansfield Town
06/11 15:00 Carlisle United   2 0  Horsham
06/11 15:00 Rotherham United   3 0  Bromley
06/11 15:00 Portsmouth   1 0  Harrow Borough
06/11 15:00 Morecambe   1 0  Newport County
06/11 15:00 Fleetwood Town   1 2  Burton Albion
06/11 15:00 Northampton Town   2 2  Cambridge United
06/11 15:00 Chesterfield   3 1  Southend United
06/11 15:00 Kidderminster Harriers   1 0  Grimsby Town
06/11 15:00 Wigan Athletic   0 0  Solihull Moors
06/11 15:00 Ipswich Town   1 1  Oldham Athletic
06/11 15:00 Hartlepool United   2 2  Wycombe Wanderers
06/11 15:00 King's Lynn Town   0 1  Walsall
06/11 15:00 Crewe Alexandra   0 3  Swindon Town
06/11 15:00 Crawley Town   0 1  Tranmere Rovers
06/11 15:00 Leyton Orient   1 0  Ebbsfleet United
06/11 15:00 Milton Keynes Dons   2 2  Stevenage
06/11 15:00 Lincoln City   1 0  Bowers & Pitsea
06/11 15:00 Port Vale   5 1  Accrington Stanley
06/11 15:00 Halifax Town   7 4  Maidenhead United
06/11 15:00 Hayes & Yeading United   0 1  Sutton United
06/11 15:00 Boreham Wood   2 0  Eastleigh
06/11 15:00 York City   0 1  Buxton
06/11 15:00 AFC Wimbledon   1 0  Guiseley
06/11 15:00 Harrogate Town   2 1  Wrexham
06/11 15:00 Gateshead   2 2  Altrincham
06/11 15:00 Charlton Athletic   4 0  Havant & Waterlooville
06/11 15:00 Yate Town   0 5  Yeovil Town
06/11 14:00 Gillingham   1 1  Cheltenham Town
06/11 13:00 Scunthorpe United   0 1  Doncaster Rovers
05/11 19:55 AFC Sudbury   0 4  Colchester United
26/10 19:45 Yate Town   1 0  Dover Athletic
20/10 19:45 Havant & Waterlooville   4 2  Torquay United
19/10 19:45 Wrexham   2 0  Marine
19/10 19:45 Gateshead   3 2  Marske United
19/10 19:45 Guiseley   2 1  Brackley Town
19/10 19:45 Halifax Town   1 0  Pontefract Collieries
19/10 19:45 Morpeth Town   1 3  York City
19/10 19:45 Buxton   3 1  Kettering Town
19/10 19:45 Stratford Town   3 2  Boston United
19/10 19:45 Notts County   4 0  Tamworth
19/10 19:45 Hayes & Yeading United   2 2  Dorking Wanderers
19/10 19:45 St Albans City   1 1  Corinthian-Casuals
19/10 19:45 Weymouth   1 1  Yeovil Town
19/10 19:45 Folkestone Invicta   2 3  Eastleigh
16/10 15:00 Curzon Ashton   0 4  Chesterfield
16/10 15:00 Pontefract Collieries   0 0  Halifax Town
16/10 15:00 York City   1 1  Morpeth Town
16/10 15:00 Hereford   0 1  Solihull Moors
16/10 15:00 Boston United   1 1  Stratford Town
16/10 15:00 King's Lynn Town   2 1  Peterborough Sports
16/10 15:00 Stockport County   3 0  Stamford
16/10 15:00 Tamworth   0 0  Notts County
16/10 15:00 Ebbsfleet United   2 0  Hampton & Richmond
16/10 15:00 Dorking Wanderers   2 2  Hayes & Yeading United
16/10 15:00 Maidenhead United   3 1  Hastings United
16/10 15:00 Hungerford Town   1 2  Bromley
16/10 15:00 Harrow Borough   4 2  Chelmsford City
16/10 15:00 Wealdstone   1 2  Dagenham & Redbridge
16/10 15:00 AFC Sudbury   3 1  Dartford
16/10 15:00 Banbury United   1 0  Bath City
16/10 15:00 Barnet   0 1  Boreham Wood
16/10 15:00 Yeovil Town   1 1  Weymouth
16/10 15:00 Eastleigh   3 3  Folkestone Invicta
16/10 15:00 Dover Athletic   1 1  Yate Town
16/10 15:00 Torquay United   2 2  Havant & Waterlooville
16/10 15:00 Southend United   4 1  Chertsey Town
16/10 15:00 Bowers & Pitsea   2 1  Aldershot Town
16/10 15:00 Bedfont Sports   0 1  Kidderminster Harriers
16/10 15:00 Corinthian-Casuals   1 1  St Albans City
16/10 15:00 Horsham   1 0  Woking
16/10 15:00 Southport   2 3  Altrincham
16/10 15:00 Kettering Town   2 2  Buxton
16/10 15:00 Brackley Town   1 1  Guiseley
16/10 15:00 Marine   1 1  Wrexham
16/10 15:00 Marske United   0 0  Gateshead
16/10 12:30 Bromsgrove Sporting   0 5  Grimsby Town
05/10 19:45 Marine   3 2  Atherton Collieries
05/10 19:45 Chester   0 4  Marske United
05/10 19:45 Southport   3 2  Spennymoor Town
05/10 19:45 Kidderminster Harriers   3 0  Ware
05/10 19:45 Kettering Town   2 0  Leamington
05/10 19:45 Brackley Town   1 0  Hanley Town
05/10 19:45 St Albans City   3 1  Metropolitan Police FC
05/10 19:45 Sholing   1 2  Bedfont Sports
05/10 19:45 Eastbourne Borough   0 1  Horsham
05/10 19:45 AFC Hornchurch   0 2  Bowers & Pitsea
05/10 19:45 Wingate & Finchley   0 3  Corinthian-Casuals
03/10 15:00 Jersey Bulls   0 1  Chertsey Town
02/10 15:00 Radcliffe Borough   1 3  Morpeth Town
02/10 15:00 Atherton Collieries   0 0  Marine
02/10 15:00 Pontefract Collieries   6 0  Handsworth Parramore
02/10 15:00 City of Liverpool   1 6  Buxton
02/10 15:00 Runcorn Linnets   2 3  Gateshead
02/10 15:00 York City   2 0  Whitby Town
02/10 15:00 Stamford   2 1  Norwich United
02/10 15:00 Stratford Town   3 2  Long Eaton United FC
02/10 15:00 AFC Dunstable   2 3  Peterborough Sports
02/10 15:00 Bromsgrove Sporting   1 0  Welwyn Garden City
02/10 15:00 Hungerford Town   3 2  Cirencester Town
02/10 15:00 Maidstone United   0 3  Dartford
02/10 15:00 Folkestone Invicta   1 0  Gloucester City
02/10 15:00 Hayes & Yeading United   3 2  Whitehawk
02/10 15:00 Havant & Waterlooville   3 2  Billericay Town
02/10 15:00 Harrow Borough   2 1  Marlow
02/10 15:00 Hampton & Richmond   3 1  Wimborne Town
02/10 15:00 Bowers & Pitsea   2 2  AFC Hornchurch
02/10 15:00 Yate Town   3 0  Redhill
02/10 15:00 Aylesbury United   0 1  Ebbsfleet United
02/10 15:00 Dorking Wanderers   1 0  Weston-super-Mare
02/10 15:00 Bath City   5 0  Frome Town
02/10 15:00 Curzon Ashton   4 0  Cleethorpes Town
02/10 15:00 Bedfont Sports   3 3  Sholing
02/10 15:00 Marske United   0 0  Chester
02/10 15:00 Guiseley   1 0  Blyth Spartans
02/10 15:00 Spennymoor Town   0 0  Southport
02/10 15:00 Ware   1 1  Kidderminster Harriers
02/10 15:00 Boston United   4 0  East Thurrock United
02/10 15:00 Leamington   3 3  Kettering Town
02/10 15:00 Leiston   1 3  Tamworth
02/10 15:00 AFC Sudbury   1 0  Cheshunt
02/10 15:00 Chelmsford City   1 0  Enfield Town
02/10 15:00 Merstham   0 2  Hereford
02/10 15:00 Metropolitan Police FC   0 0  St Albans City
02/10 15:00 Chippenham Town   0 1  Hastings United
02/10 15:00 Horsham   2 2  Eastbourne Borough
02/10 15:00 Basford United   0 1  Banbury United
02/10 15:00 Corinthian-Casuals   1 1  Wingate & Finchley
02/10 12:30 Hanley Town   1 1  Brackley Town
21/09 19:45 Southport   1 0  Chorley
21/09 19:45 United of Manchester   0 2  Blyth Spartans
21/09 19:45 Chester   1 0  Darlington
21/09 19:45 Spennymoor Town   1 0  Fylde
21/09 19:45 Kettering Town   2 0  Spalding United
21/09 19:45 Needham Market   2 3  East Thurrock United
21/09 19:45 Stowmarket Town   0 1  AFC Sudbury
21/09 19:45 St Albans City   2 0  Concord Rangers
21/09 19:45 Leiston   3 1  Kings Langley
21/09 19:45 Hemel Hempstead Town   0 1  Ware
21/09 19:45 Horsham   1 0  Kingstonian
21/09 19:45 Farnborough   0 1  Metropolitan Police FC
21/09 19:45 Corinthian-Casuals   3 0  Leatherhead
21/09 19:45 Chippenham Town   1 0  Poole Town
21/09 19:45 Hereford   4 0  Lymington Town
21/09 19:30 Jersey Bulls   3 2  Mole Valley SCR
21/09 19:30 Hadley   1 2  Enfield Town
19/09 15:00 Longlevens   1 3  Gloucester City
18/09 15:00 Chorley   2 2  Southport
18/09 15:00 York City   3 0  Hebburn Town
18/09 15:00 Marine   3 0  Warrington Town
18/09 15:00 Squires Gate   2 3  Pontefract Collieries
18/09 15:00 Gateshead   6 2  Bradford Park Avenue
18/09 15:00 Colne   0 1  Guiseley
18/09 15:00 Darlington   0 0  Chester
18/09 15:00 Curzon Ashton   4 0  Stockton Town
18/09 15:00 Fylde   1 1  Spennymoor Town
18/09 15:00 City of Liverpool   3 0  Farsley Celtic
18/09 15:00 Morpeth Town   4 1  Lancaster City
18/09 15:00 Mossley   1 2  Radcliffe Borough
18/09 15:00 Prescot Cables   0 3  Whitby Town
18/09 15:00 Runcorn Linnets   3 1  Bamber Bridge
18/09 15:00 Marske United   3 0  South Shields
18/09 15:00 Leamington   3 1  Stone Old Alleynians
18/09 15:00 Belper Town   0 5  Tamworth
18/09 15:00 Bromsgrove Sporting   6 0  Worksop Town
18/09 15:00 Brackley Town   4 2  Coalville Town
18/09 15:00 Sporting Khalsa   1 3  Kidderminster Harriers
18/09 15:00 Boston United   6 0  Corby Town
18/09 15:00 Nantwich Town   1 2  Banbury United
18/09 15:00 AFC Telford United   1 2  Stamford
18/09 15:00 Spalding United   1 1  Kettering Town
18/09 15:00 Bedworth United   1 3  Long Eaton United FC
18/09 15:00 Halesowen Town   1 3  Handsworth Parramore
18/09 15:00 Mickleover Sports   1 3  Basford United
18/09 15:00 Stratford Town   4 0  Nuneaton Town
18/09 15:00 Braintree Town   1 2  Billericay Town
18/09 15:00 Bishop's Stortford   0 2  Bowers & Pitsea
18/09 15:00 Norwich United   3 2  Mildenhall Town FC
18/09 15:00 East Thurrock United   2 2  Needham Market
18/09 15:00 AFC Sudbury   0 0  Stowmarket Town
18/09 15:00 Concord Rangers   0 0  St Albans City
18/09 15:00 Chelmsford City   2 1  Little Oakley
18/09 15:00 Kings Langley   1 1  Leiston
18/09 15:00 Ware   2 2  Hemel Hempstead Town
18/09 15:00 Hitchin Town   0 3  Cheshunt
18/09 15:00 Great Wakering Rovers   3 5  Peterborough Sports
18/09 15:00 Ashford Town (Middlesex)   2 7  Folkestone Invicta
18/09 15:00 Abbey Rangers   0 2  Marlow
18/09 15:00 Carshalton Athletic   1 2  Ebbsfleet United
18/09 15:00 Chichester City   1 3  Maidstone United
18/09 15:00 Burgess Hill Town   0 4  Dorking Wanderers
18/09 15:00 Hanwell Town   0 2  Eastbourne Borough
18/09 15:00 Slough Town   1 3  Whitehawk
18/09 15:00 Dartford   5 1  Hythe Town
18/09 15:00 Metropolitan Police FC   1 1  Farnborough
18/09 15:00 Hayes & Yeading United   5 0  Tonbridge Angels
18/09 15:00 Walton Casuals   0 3  Hampton & Richmond
18/09 15:00 Welling United   0 2  Harrow Borough
18/09 15:00 Aylesbury United   5 1  Bishop's Cleeve
18/09 15:00 Tiverton Town   1 3  Sholing
18/09 15:00 Basingstoke Town   3 4  Wimborne Town
18/09 15:00 Frome Town   2 1  Oxford City
18/09 15:00 Poole Town   1 1  Chippenham Town
18/09 15:00 Hungerford Town   1 0  Truro City
18/09 15:00 Yate Town   2 0  Gosport Borough
18/09 15:00 Lymington Town   2 2  Hereford
18/09 15:00 Atherton Collieries   3 1  Witton Albion
18/09 15:00 Blyth Spartans   1 1  United of Manchester
18/09 15:00 Buxton   4 0  Rushall Olympic
18/09 15:00 Hanley Town   2 1  Chasetown
18/09 15:00 Cleethorpes Town   1 0  Alfreton Town
18/09 15:00 AFC Hornchurch   4 1  Waltham Forest
18/09 15:00 Wingate & Finchley   3 0  Baldock Town
18/09 15:00 Bedford Town   1 3  Welwyn Garden City
18/09 15:00 Broadfields United   2 3  Hastings United
18/09 15:00 Merstham   4 1  Margate
18/09 15:00 Beaconsfield Town   3 5  Havant & Waterlooville
18/09 15:00 Leatherhead   0 0  Corinthian-Casuals
18/09 15:00 Cirencester Town   3 1  Hamworthy United FC
18/09 15:00 Weston-super-Mare   5 1  Taunton Town
18/09 15:00 Shaftesbury Town   0 1  Bath City
18/09 15:00 Chertsey Town   1 0  Chesham United
18/09 15:00 Phoenix Sports   1 3  Redhill
18/09 15:00 Kingstonian   1 1  Horsham
18/09 15:00 Dulwich Hamlet   0 1  Bedfont Sports
18/09 15:00 Enfield Town   1 1  Hadley
18/09 15:00 Barking   1 3  AFC Dunstable
18/09 12:30 Mole Valley SCR   2 2  Jersey Bulls
13/09 19:45 Aveley   1 1  Barking
08/09 19:45 Enfield 1893   2 3  Hadley
08/09 19:45 Kingstonian   8 1  Oxhey Jets FC
08/09 19:45 Bedfont Sports   2 0  Spelthorne Sports
08/09 19:30 Sevenoaks Town   3 4  Redhill
07/09 20:00 Cleethorpes Town   2 1  Hednesford Town
07/09 20:00 Welwyn Garden City   2 1  Mulbarton Wanderers
07/09 19:45 Barking   1 1  Aveley
07/09 19:45 United of Manchester   3 2  Bootle FC
07/09 19:45 Bridlington Town   1 3  Atherton Collieries
07/09 19:45 Buxton   5 1  Sherwood Colliery
07/09 19:45 Stafford Rangers   0 2  Rushall Olympic
07/09 19:45 Hanley Town   2 1  Leicester Road
07/09 19:45 Basildon United   1 6  Wingate & Finchley
07/09 19:45 Barton Rovers   1 4  AFC Hornchurch
07/09 19:45 Canvey Island   2 3  Bedford Town
07/09 19:45 Leatherhead   1 0  Whitstable Town
07/09 19:45 Horsham   2 0  Haywards Heath Town
07/09 19:45 Thame   2 4  Margate
07/09 19:45 Chesham United   2 1  Uxbridge
07/09 19:45 Walton & Hersham   2 5  Beaconsfield Town
07/09 19:45 South Park   1 2  Broadfields United
07/09 19:45 Corinthian-Casuals   3 1  Worthing
07/09 19:45 Hamworthy United FC   2 0  Merthyr Town
07/09 19:45 Shaftesbury Town   4 2  Highworth Town
07/09 19:45 Flackwell Heath FC   0 1  Weston-super-Mare
05/09 15:00 Baldock Town   1 0  Wisbech Town
05/09 15:00 Balham   0 2  Merstham
05/09 15:00 Littlehampton Town   4 5  Whitehawk
05/09 13:00 Biggleswade   0 1  AFC Dunstable
05/09 12:00 Erith & Belvedere   0 4  Chertsey Town
04/09 15:30 Lichfield City   1 3  Nuneaton Town
04/09 15:00 Barking   3 2  Ilford
04/09 15:00 Squires Gate   1 0  North Shields
04/09 15:00 Ashton United   0 1  Hebburn Town
04/09 15:00 West Allotment Celtic   2 7  Bamber Bridge
04/09 15:00 Bootle FC   2 2  United of Manchester
04/09 15:00 Radcliffe Borough   2 0  Skelmersdale United
04/09 15:00 Barnoldswick Town   0 3  Pontefract Collieries
04/09 15:00 Sunderland RCA   2 4  Stockton Town
04/09 15:00 Atherton Collieries   1 1  Bridlington Town
04/09 15:00 Rylands   0 4  Whitby Town
04/09 15:00 Shildon AFC   1 3  South Shields
04/09 15:00 Lancaster City   1 0  1874 Northwich
04/09 15:00 Scarborough Athletic   0 2  Witton Albion
04/09 15:00 City of Liverpool   1 0  Clitheroe
04/09 15:00 Kendal Town   0 1  Warrington Town
04/09 15:00 Morpeth Town   6 1  Hyde United
04/09 15:00 Sherwood Colliery   2 2  Buxton
04/09 15:00 Stamford   2 0  Redditch United
04/09 15:00 Basford United   1 0  Stourbridge
04/09 15:00 Rushall Olympic   2 2  Stafford Rangers
04/09 15:00 Leek Town   0 2  Mickleover Sports
04/09 15:00 Halesowen Town   2 1  Ilkeston Town
04/09 15:00 Anstey Nomads   0 1  Stone Old Alleynians
04/09 15:00 Nantwich Town   2 0  Grantham Town
04/09 15:00 Leicester Road   1 1  Hanley Town
04/09 15:00 Bromsgrove Sporting   2 0  Loughborough University
04/09 15:00 Sporting Khalsa   2 1  Gainsborough Trinity
04/09 15:00 Matlock Town   0 3  Belper Town
04/09 15:00 Bedworth United   4 1  Winterton Rangers FC
04/09 15:00 Chasetown   2 1  Barwell
04/09 15:00 Hednesford Town   1 1  Cleethorpes Town
04/09 15:00 Tamworth   3 1  Alvechurch
04/09 15:00 Long Eaton United FC   2 1  Coleshill Town
04/09 15:00 Coalville Town   5 2  AFC Rushden & Diamonds
04/09 15:00 Handsworth Parramore   2 0  Coventry United
04/09 15:00 Tividale   0 1  Spalding United
04/09 15:00 Cambridge City   1 3  East Thurrock United
04/09 15:00 Enfield Town   2 1  Dereham Town
04/09 15:00 Bury Town   1 4  Norwich United
04/09 15:00 Wingate & Finchley   1 1  Basildon United
04/09 15:00 Potton United   0 1  AFC Sudbury
04/09 15:00 Colney Heath   0 4  Ware
04/09 15:00 Felixstowe & Walton United   1 3  Great Wakering Rovers
04/09 15:00 Leiston   3 2  Brightlingsea Regent
04/09 15:00 AFC Hornchurch   1 1  Barton Rovers
04/09 15:00 Biggleswade Town   0 3  Hitchin Town
04/09 15:00 Kings Langley   3 2  Romford
04/09 15:00 Stowmarket Town   2 1  Potters Bar Town
04/09 15:00 Waltham Forest   1 0  Berkhamsted
04/09 15:00 Peterborough Sports   2 1  Haringey Borough
04/09 15:00 Brentwood Town   0 2  Cheshunt
04/09 15:00 Needham Market   1 0  St Ives Town
04/09 15:00 Bedford Town   0 0  Canvey Island
04/09 15:00 Bishop's Stortford   3 0  Lowestoft Town
04/09 15:00 Walton Casuals   2 1  Hartley Wintney
04/09 15:00 Phoenix Sports   2 1  Chipstead
04/09 15:00 Whitstable Town   2 2  Leatherhead
04/09 15:00 Kennington   0 3  Carshalton Athletic
04/09 15:00 Harefield United   0 4  Hastings United
04/09 15:00 Haywards Heath Town   1 1  Horsham
04/09 15:00 Harrow Borough   4 2  Ramsgate
04/09 15:00 Margate   2 2  Thame
04/09 15:00 Uxbridge   2 2  Chesham United
04/09 15:00 Corinthian   2 3  Folkestone Invicta
04/09 15:00 Fleet Town   0 2  Hanwell Town
04/09 15:00 Farnborough   4 0  Peacehaven & Telscombe
04/09 15:00 Sheppey United   0 1  Marlow
04/09 15:00 Hayes & Yeading United   4 3  Bognor Regis Town
04/09 15:00 Beaconsfield Town   2 2  Walton & Hersham
04/09 15:00 Lewes   1 2  Metropolitan Police FC
04/09 15:00 Oxhey Jets FC   2 2  Kingstonian
04/09 15:00 Worthing   1 1  Corinthian-Casuals
04/09 15:00 Burgess Hill Town   2 0  Bracknell Town
04/09 15:00 Spelthorne Sports   1 1  Bedfont Sports
04/09 15:00 Merthyr Town   0 0  Hamworthy United FC
04/09 15:00 Frome Town   1 0  Mangotsfield United
04/09 15:00 Kidlington   2 3  Bishop's Cleeve
04/09 15:00 Basingstoke Town   4 1  Bridgwater Town
04/09 15:00 Highworth Town   1 1  Shaftesbury Town
04/09 15:00 Gosport Borough   2 1  Plymouth Parkway
04/09 15:00 Shepton Mallet   1 8  Taunton Town
04/09 15:00 Barnstaple Town   0 1  Lymington Town
04/09 15:00 Poole Town   5 0  Swindon Supermarine
04/09 15:00 Dorchester Town   1 3  Yate Town
04/09 15:00 Longlevens   2 1  Alresford Town
04/09 15:00 Truro City   3 1  Exmouth
04/09 15:00 Salisbury   0 2  Tiverton Town
04/09 15:00 Runcorn Linnets   2 0  Liversedge
04/09 15:00 Mossley   1 0  Newton Aycliffe
04/09 15:00 Stalybridge Celtic   0 1  Colne
04/09 15:00 Charnock Richard   2 3  Prescot Cables
04/09 15:00 Dunston   1 2  Marine
04/09 15:00 Carlton Town   1 3  Stratford Town
04/09 15:00 Little Oakley   2 1  Kirkley & Pakefield
04/09 15:00 Mulbarton Wanderers   2 2  Welwyn Garden City
04/09 15:00 Abbey Rangers   5 0  Chatham Town
04/09 15:00 Northwood   2 3  Chichester City
04/09 15:00 Ashford Town (Middlesex)   2 1  Tilbury
04/09 15:00 Broadfields United   2 2  South Park
04/09 15:00 Weston-super-Mare   2 2  Flackwell Heath FC
04/09 15:00 Blackfield & Langley   0 3  Wimborne Town
04/09 15:00 Alton   1 3  Sholing
04/09 15:00 Corby Town   1 0  Hendon
04/09 15:00 Arlesey Town   0 5  Bowers & Pitsea
04/09 15:00 Royston Town   1 2  Mildenhall Town FC
04/09 15:00 Hythe Town   1 0  Ascot United
04/09 15:00 Aylesbury United   4 1  Willand Rovers
04/09 15:00 Banbury United   1 0  Ardley United
04/09 15:00 Cirencester Town   3 0  Easington Sports
04/09 15:00 Marske United   6 0  Seaham Red Star
04/09 15:00 Worksop Town   3 0  Newport Pagnell Town FC
04/09 15:00 Hadley   1 1  Enfield 1893
04/09 15:00 Redhill   1 1  Sevenoaks Town
04/09 15:00 Cray Wanderers   1 3  Mole Valley SCR
04/09 12:45 Jersey Bulls   5 1  VCD Athletic
25/08 19:45 Eastwood Community   2 5  Worksop Town
25/08 19:45 Enfield 1893   2 1  Stanway Rovers FC
25/08 19:45 Mole Valley SCR   4 0  Steyning Town
25/08 19:30 Redcar Athletic   1 3  Seaham Red Star
25/08 19:30 Erith Town   1 2  Sevenoaks Town
25/08 19:30 Littlehampton Town   4 0  Sittingbourne
24/08 19:45 Arlesey Town   3 2  March Town United
24/08 19:45 Runcorn Linnets   4 1  Avro
24/08 19:45 Mossley   2 0  Lower Breck
24/08 19:45 Charnock Richard   5 1  Eccleshill United
24/08 19:45 Marine   2 1  Workington
24/08 19:45 Colne   2 1  Trafford
24/08 19:45 Carlton Town   1 0  Maltby Main
24/08 19:45 Mildenhall Town FC   1 0  Yaxley FC
24/08 19:45 Soham Town Rangers   2 4  Corby Town
24/08 19:45 Welwyn Garden City   3 2  FC Romania
24/08 19:45 Hertford Town   1 2  Little Oakley
24/08 19:45 Burnham   1 4  Northwood
24/08 19:45 Flackwell Heath FC   6 0  Tuffley Rovers
24/08 19:45 Deal Town   0 1  Redhill
24/08 19:45 Ashford United   1 1  Chatham Town
24/08 19:45 Alton   3 0  Bradford Town
24/08 19:45 AFC Portchester   1 3  Blackfield & Langley
24/08 19:45 Reading City   1 3  Broadfields United
24/08 19:45 Knaphill   1 2  Ashford Town (Middlesex)
24/08 19:45 Three Bridges   2 4  South Park
24/08 19:45 AFC Croydon Athletic   2 3  Erith & Belvedere
24/08 19:45 Westfield   1 3  Hythe Town
24/08 19:45 Ascot United   3 2  Risborough Rangers
24/08 19:30 Ardley United   3 1  Wootton Bassett Town
24/08 19:30 Easington Sports   2 2  Cinderford Town
24/08 19:30 Millbrook   1 2  Willand Rovers
22/08 16:00 Erith & Belvedere   0 0  AFC Croydon Athletic
22/08 15:00 Northwich Victoria   1 2  Clitheroe
22/08 15:00 Baldock Town   2 1  Grays Athletic
22/08 15:00 Kensington Borough   0 1  Romford
22/08 13:00 Aylesbury United   8 0  Brimscombe & Thrupp
21/08 15:00 Marske United   7 0  Pickering Town CFC
21/08 15:00 Stockton Town   1 0  Ossett United
21/08 15:00 Yorkshire Amateur   0 7  Hebburn Town
21/08 15:00 Workington   1 1  Marine
21/08 15:00 Trafford   2 2  Colne
21/08 15:00 Halesowen Town   3 0  Sutton Coldfield Town
21/08 15:00 Bedworth United   2 1  Kidsgrove Athletic
21/08 15:00 Bedford Town   3 0  St Neots Town
21/08 15:00 Daventry Town   1 5  Cambridge City
21/08 15:00 FC Romania   1 1  Welwyn Garden City
21/08 15:00 Coggeshall Town   0 1  Berkhamsted
21/08 15:00 Canvey Island   2 1  Waltham Abbey
21/08 15:00 Great Wakering Rovers   3 1  Heybridge Swifts
21/08 15:00 Maldon & Tiptree   0 1  Aveley
21/08 15:00 Colney Heath   3 0  Harlow Town
21/08 15:00 Marlow   3 0  Slimbridge
21/08 15:00 Thame   2 0  Thatcham Town
21/08 15:00 North Leigh   1 2  Kidlington
21/08 15:00 Whyteleafe   - -  Whitehawk
21/08 15:00 South Park   3 3  Three Bridges
21/08 15:00 Chipstead   3 0  Faversham Town
21/08 15:00 Hythe Town   3 3  Westfield
21/08 15:00 Bedfont Sports   3 1  Herne Bay
21/08 15:00 Lancing   0 4  Haywards Heath Town
21/08 15:00 Uxbridge   1 0  Cray Valley (PM)
21/08 15:00 Winchester City   1 3  Chichester City
21/08 15:00 Basingstoke Town   2 1  AFC Totton
21/08 15:00 Frome Town   3 1  Paulton Rovers
21/08 15:00 Bideford   1 3  Barnstaple Town
21/08 15:00 Consett AFC   2 3  Bridlington Town
21/08 15:00 Barton Rovers   3 0  West Essex
21/08 15:00 Newcastle Benfield FC   1 2  Dunston
21/08 15:00 Liversedge   5 0  Knaresborough Town
21/08 15:00 North Shields   2 0  Guisborough Town
21/08 15:00 Shildon AFC   2 1  Brighouse Town
21/08 15:00 Seaham Red Star   2 2  Redcar Athletic
21/08 15:00 Frickley Athletic   0 3  Sunderland RCA
21/08 15:00 Tadcaster Albion   1 2  Newton Aycliffe
21/08 15:00 Avro   1 1  Runcorn Linnets
21/08 15:00 Prescot Cables   3 2  Campion
21/08 15:00 Squires Gate   6 4  Macclesfield
21/08 15:00 Glossop North End   0 1  Kendal Town
21/08 15:00 Eccleshill United   1 1  Charnock Richard
21/08 15:00 Wythenshawe Town   1 2  1874 Northwich
21/08 15:00 Barnoldswick Town   5 4  Ramsbottom United
21/08 15:00 Prestwich Heys   0 3  Rylands
21/08 15:00 Gresley   0 2  Leek Town
21/08 15:00 Tividale   2 1  AFC Wulfrunians
21/08 15:00 Chasetown   7 0  Uttoxeter Town
21/08 15:00 Sporting Khalsa   3 2  Market Drayton Town
21/08 15:00 Highgate United   1 4  Coleshill Town
21/08 15:00 Belper Town   3 1  Whitchurch Alport
21/08 15:00 Newcastle Town   0 1  Leicester Road
21/08 15:00 Evesham United   2 4  Lichfield City
21/08 15:00 Maltby Main   1 1  Carlton Town
21/08 15:00 Cleethorpes Town   3 1  Loughborough Dynamo
21/08 15:00 Quorn   1 2  Ilkeston Town
21/08 15:00 Handsworth Parramore   5 2  Stocksbridge Park Steels
21/08 15:00 Worksop Town   4 4  Eastwood Community
21/08 15:00 Lincoln United   0 3  Stamford
21/08 15:00 Anstey Nomads   2 1  Skegness Town
21/08 15:00 Fakenham Town   0 1  Bury Town
21/08 15:00 Newport Pagnell Town FC   4 1  Histon
21/08 15:00 Long Eaton United FC   4 0  Shepshed Dynamo
21/08 15:00 Stone Old Alleynians   4 2  Rugby Town
21/08 15:00 Norwich United   1 0  Newmarket Town
21/08 15:00 Yaxley FC   1 1  Mildenhall Town FC
21/08 15:00 Potton United   5 1  Walsham Le Willows
21/08 15:00 Brantham Athletic   0 3  Spalding United
21/08 15:00 Corby Town   3 3  Soham Town Rangers
21/08 15:00 Brentwood Town   1 0  Leighton Town
21/08 15:00 Felixstowe & Walton United   5 3  Southend Manor
21/08 15:00 Little Oakley   0 0  Hertford Town
21/08 15:00 Saffron Walden Town FC   0 4  Hadley
21/08 15:00 Cockfosters   1 2  AFC Sudbury
21/08 15:00 Ware   1 0  Hashtag United
21/08 15:00 Stowmarket Town   4 0  Witham Town
21/08 15:00 North Greenford United   0 7  Tilbury
21/08 15:00 Longlevens   3 2  Chalfont St Peter
21/08 15:00 Roman Glass St George   0 2  Cirencester Town
21/08 15:00 Wootton Bassett Town   2 2  Ardley United
21/08 15:00 Oxhey Jets FC   1 0  Didcot Town
21/08 15:00 Broadfields United   0 0  Reading City
21/08 15:00 Harefield United   2 1  Binfield
21/08 15:00 Risborough Rangers   1 1  Ascot United
21/08 15:00 Lingfield   1 4  Chertsey Town
21/08 15:00 Bishop's Cleeve   2 0  Tring Athletic
21/08 15:00 Sheppey United   - -  Saltdean United
21/08 15:00 Raynes Park Vale   2 3  VCD Athletic
21/08 15:00 Redhill   1 1  Deal Town
21/08 15:00 Chatham Town   1 1  Ashford United
21/08 15:00 Balham   3 0  K Sports
21/08 15:00 Hollands & Blair   1 2  Ramsgate
21/08 15:00 Phoenix Sports   7 0  Punjab United
21/08 15:00 Whitstable Town   5 0  Alfold
21/08 15:00 Shaftesbury Town   6 1  AFC Stoneham
21/08 15:00 Westbury United   0 2  Hamworthy United FC
21/08 15:00 Corsham Town   1 5  Fleet Town
21/08 15:00 Bradford Town   1 1  Alton
21/08 15:00 Blackfield & Langley   1 1  AFC Portchester
21/08 15:00 Alresford Town   1 0  Fareham Town
21/08 15:00 Baffins Milton Rovers   2 4  Sholing
21/08 15:00 Mangotsfield United   3 0  Tavistock
21/08 15:00 Bridgwater Town   3 0  Ilfracombe Town
21/08 15:00 Exmouth   2 1  Bristol Manor Farm
21/08 15:00 Mousehole   1 3  Plymouth Parkway
21/08 15:00 Harborough Town   0 3  Biggleswade
21/08 15:00 Stanway Rovers FC   1 1  Enfield 1893
21/08 15:00 Abbey Rangers   1 0  Loxwood
21/08 15:00 Peacehaven & Telscombe   2 1  Crawley Down Gatwick
21/08 15:00 Sittingbourne   2 2  Littlehampton Town
21/08 15:00 Kennington   2 0  Little Common
21/08 15:00 City of Liverpool   2 0  AFC Emley
21/08 15:00 Westfields